z bananem, oreo, serkiem waniliowym i polewą do wyboru
30,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Czekoladowy Boom
z nutellą, bananem, oreo, serkiem i polewą do wyboru
30,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Dodatki
Sos Unagi
30 ml sos unagi
5,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Sos Sezamowy
30 ml sos unagi
5,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Sos Spicy Majo
30 ml spicy majo
5,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Sos Sriracha
30 ml sos sriracha spicy
5,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Dodatkowy sos sojowy 30ml
2,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Sos teriyaki 30ml
5,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Dodatkowy imbir
3,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Dodatkowy wasabi
3,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Napoje bezalkoholowe
Pepsi-Cola Zero cukru Napój gazowany o smaku cola 330 ml
Napój gazowany o smaku cola nieposiadający wartości energetycznej. Zawiera substancje słodzące. Pepsi Zero Cukru zaspokoi każde pragnienie! Pepsi cola w wersji bezcukrowej jest stałym towarzyszem każdego spotkania ze znajomymi i idealnym dopełnieniem do posiłku. Od 1893 roku miliony ludzi pokochały Pepsi – smak klasyki, który z każdym dniem zdobywa serca kolejnych pokoleń konsumentów.Nowy wygląd, ten sam świetny smak! To hasło, które jest na ustach wszystkich. Jesteśmy Thirsty For More, dlatego wśród produktów Pepsi możecie odnaleźć różne warianty smakowe. Pamiętaj, że Pepsi Zero Cukru najlepiej smakuje schłodzona, dostarczając maksymalnego orzeźwienia!Pepsi bez cukru jest dostępna w różnych pojemnościach – puszka Pepsi 0,2 l i 0,33 l, a także butelka Pepsi 0,5 l, 0,85 l i 1,5 l – odpowiednia ilość na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy planujesz spotkanie z przyjaciółmi, potrzebujesz orzeźwienia po intensywnym dniu, czy chcesz skomponować niezapomniany posiłek, wybierz Pepsi Zero Cukru! Zero kalorii w napoju to tylko dodatkowa zaleta!Wybierz napoje gazowane Pepsi Zero Cukru i doświadcz niezrównanego orzeźwienia, które zadowoli każde podniebienie!
7,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł), 21,21 zł/l, 0,33l
Cappy 100 % sok jabłkowy 330 ml
Sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego. Pasteryzowany. Cappy 100% Jabłkowy to sok pełny owoców. Pyszny, jabłkowy smak, który idealnie sprawdzi się jako dodatek do pożywnego, zdrowego śniadania - najważniejszego posiłku w ciągu dnia. Cappy to doskonały smak jabłek, po który możesz sięgać w domu, w drodze - gdzie chcesz i kiedy chcesz. To także Twój sprzymierzeniec w tworzeniu w tworzeniu zdrowego stylu życia. Sok Cappy Jabłkowy lubi, gdy się nim dzielisz z innymi, dlatego dziel się dobrem z bliskimi i smakuj każdą kroplę. Wybierz Cappy i zacznij dzień pełen smaku!
7,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł), 21,21 zł/l, 0,33l
Cappy Napój owocowy multiwitamina 330 ml
Napój owocowy z sokami i przecierami owocowymi z zagęszczonych soków i przecierów, wzbogacony witaminami C, E, A, B6, niacyną i kwasem pantotenowym. Pasteryzowany. Zawiera cukier i substancję słodzącą. Cappy Multiwitamina to smaczne połączenie soków z pomarańczy, jabłek, cytryn, winogron i brzoskwiń. Pyszny smak, który idealnie sprawdzi się jako dodatek do pożywnego, zdrowego śniadania - najważniejszego posiłku w ciągu dnia. Cappy Multiwitamina to napój pełen orzeźwiających i kwaskowych smaków owocowych z dodatkiem witamin (A, E, C, niacyny, B6 i kwasu pantotenowego), po który możesz sięgać w domu, w drodze - gdzie chcesz i kiedy chcesz. To także Twój sprzymierzeniec w tworzeniu w tworzeniu zdrowego stylu życia. Cappy Multiwitamina lubi, gdy się nim dzielisz z innymi, dlatego dziel się dobrem z bliskimi i smakuj każdą kroplę. Wybierz Cappy i zacznij dzień pełen smaku!
7,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł), 21,21 zł/l, 0,33l
Cappy 100 % sok pomarańczowy 330 ml
Cappy 100 % sok pomarańczowy 330 ml
7,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Pepsi-Cola Napój gazowany o smaku cola 330 ml
Napój gazowany o smaku cola, zawiera cukier i substancje słodzące. Napoje gazowane Pepsi to kultowy smak, który zaspokoi każde pragnienie. Pepsi Cola jest stałym towarzyszem każdego spotkania ze znajomymi i idealnym dopełnieniem do posiłku. Od 1893 roku pokochały ją miliony ludzi na całym świecie i z każdym dniem napoje Pepsi zdobywają serca kolejnych konsumentów.Nowy wygląd, ten sam świetny smak! To hasło, które jest na ustach całego globu. Jesteśmy Thirsty For More, dlatego wśród produktów Pepsi możecie odnaleźć różne warianty smakowe. Pamiętaj, że każda Pepsi, tak jak pozostałe napoje z portfolio firmy PepsiCo, najlepiej smakuje schłodzona!Twoim wyborem będzie puszka Pepsi 0,2 l lub 0,33 l? Czy może butelka Pepsi 0,5 l, 0,85 l i 1,5 l? Bez trudu dobierzesz odpowiednią ilość na każdą okazję! Niezależnie od tego, czy planujesz spotkanie z przyjaciółmi, czy potrzebujesz orzeźwienia w ciągu dnia, wybierz Pepsi – napój, który kocha każdy!Szklanka Pepsi wspaniale komponuje się z każdym posiłkiem, a Pepsi w puszce to idealny napój do każdego spotkania! Wybierz Pepsi i doświadcz prawdziwego orzeźwienia, które zadowoli każde podniebienie.